DEENCZ

Investice do výzkumu a vývoje

"Chceme pomoci formovat proces vývoje"

Dr. Jens Ullrich, vývojový manažer KWD

Jako vývojový partner, dodavatel systému, KWD nabízí svým zákazníkům komplexní služby a podporu výroby, od fáze koncepce až po procesní plánování a sériovou výrobu. S použitím silných a kvalitních slitin oceli, hliníku a nerezové oceli a použitím nejmodernějších výrobních procesů, včetně těch vyvinutých in-house, společnost KWD splňuje požadavky výrobců automobilů s ohledem na lehkou konstrukci a nákladově optimalizovanou sériovou výrobu.

Nové kombinace materiálů a procesy jsou neustále aplikovány na vývoj a návrh karoseriových a sedlových konstrukcí, interiérových dveří, podpěr přístrojových desek, střešních konstrukcí a dalších.

Ve velkém investujeme do výzkumu a vývoje. Mimo jiné se snažíme najít alternativní spojovací metody v multimateriálovém designu. Tyto procesy jsou stále důležitější při konstrukci vozidel, například při sériové výrobě sofistikovaných spojovacích dílů a karoserií.

Spektrum služeb pro vývoj produktů společnosti KWD se pohybuje od před-vývoje konceptů výrobků přes CAD design a doprovodné FEM simulace až po formování a toleranční simulaci rozvinutých skupin komponentů a komponentů v montážním prostoru prostředí vozidla. 

K dosažení těchto cílů KWD spoléhá na úzkou spolupráci se zákazníky, aby se shodla na konceptech, zajistila zachování rámcových podmínek a zohlednila přání zákazníka. 

Aktivní příspěvek na výzkumné projekty týkající se materiálů, procesů a technologií a také strojů a nástrojů navíc vytváří know-how potřebné k tomu, aby inovační projekty byly úspěšné