DEENCZ

O naší společnosti

KWD Automotive Group je středně velká, mezinárodně aktivní skupina společností, která zabývá výrobou dílů karoserií a sestav pro konstrukci vozidel. Mimo jiné, výrobní program zahrnuje:

  • Lisované a tažené díly
  • Svařované spoje
  • Výfukové systémy
  • Olejové vany
  • Vstřikové plastové díly
  • Plasto-ocelové spoje

 


SVAŘOVANÉ SPOJE A SESTAVY KAROSERIE

Svařované sestavy hrají stále důležitější roli v řetězci logistických procesů automobilového průmyslu. K tomu jsou vyžadovány specifické technické znalosti. Ať už se jedná o jednoduchou spojovací část nebo složitou karoserii, jako je kompletní výfukový systém – i ve věcech svařovaných sestav jsme kompetentním partnerem automobilového průmyslu.

Kromě nejmodernějších výrobních technologií provádíme také analýzy svárů v našich vlastních laboratořích, včetně nedestruktivního testování s ultrazvukovou technologií a průběžného sledování sérií s technologií 3D měření.

VYZKOUŠENÁ A TESTOVANÁ ŘEŠENÍ LEHKÝCH KONSTRUKCÍ

Jedním z našich hlavních zaměření je lehká konstrukce. S osvědčenými řešeními z hliníku, hořčíku, oceli a kompozitních materiálů podporujeme naše zákazníky při snižování hmotnosti základních konstrukčních prvků při konstrukci vozidel.

 

VÝZKUM A VÝVOJ

Naše současné výzkumné a vývojové projekty v materiálním, konstruktivním a systematickém lehkém designu se zabývají alternativními spojovacími procesy v multi-materiálovém designu. Vyvíjíme také metody pro generování a ověřování lehkých stavebních potenciálů.

 


Služby

Vývoj

Pohled na přehled našich služeb