DEENCZ

V sobotu 9.12.2023 se uskutečnil vánoční večírek pro zaměstnance KWD Bohemia v prostorách dobrovické sokolovny.

Pro návštěvníky byl připraven program v podobě vystoupení kouzelníka, zábavného fotokoutku a nechyběl také turnaj v šipkách a fotbálku. Během večera měli všichni možnost ochutnat dobroty z bohatého rautu, který pro nás připravila společnost La Fresca. Poděkování patří také DJ Martinu Dvořákovi, který nás svou hudbou provázel celý večer.

Pro všechny zúčastněné byl navíc připraven malý dárek. Věříme, že si večírek všichni užili a budeme se těšit na další ročník.

Další informace

V říjnu jsme si pro naše zaměstnance připravili ve spolupráci s naší novou dodavatelskou firmou Mixa ochutnávku jídel. Na výběr byla jak teplá, tak studená kuchyně včetně cukrářských výrobků a výborné kávy. Ochutnávku si všichni zaměstnanci užili a od ledna 2024 se těšíme na tuto nabídku jídel v našich automatech.

Další informace
«   »

V 35. týdnu proběhlo týdenní zaškolování nových svářečů pod vedením pana Ondovčáka a pana Šoltyse. Teoretické a praktické pracovní zkoušce vyhověli všichni ze zúčastněných a mohli tak následně absolvovat zkoušku dle ČSN EN ISO 9606-1 u paní Vránové z Artweldu, na základě které získali certifikát svářeče.

Další informace

Začátkem prosince jsme pro naše pracovníky připravili, tak jako v loňském roce, soutěž o výbornou kávu Lavazza.
Soutěž je sponzorována naším hlavním dodavatelem kávy společností Very Goodies.
Pravidla jsou jednoduchá, stačí si zakoupit kávu v automatu a najít nálepku na kelímku!

Další informace
26.10.2020

Máte rádi kávu? My rozhodně ANO!
V rámci spolupráce s naší dodavatelskou firmou Very Goodies jsme pro naše zaměstnance připravili ochutnávku výborné kávy Lavazza. Zaměstnanci si šálek dobré kávy, od výborného baristy pana Miroslava Pacovského, mohli vychutnat přímo v našem závodě!

Další informace
«   »
Nebyly nalezeny žádné záznamy.
«   »