DEENCZ

Imprint

KWD Automotive AG & Co. KG
Stellfelder Straße 39
38442 Wolfsburg


Registrováno v: Wolfsburg, AG Braunschweig, HRA 100269
PhG: SAG-KWD-Participation-AG, registrováno v: Salzburg, LG Salzburg FN 301881 v
Dozorčí rada: Prof. Rolf Schnellecke (Předseda), Nikolaus Külps (Zástupce předsedy), Dr. Tim Kannewurf, Hans-Peter Kunze, Thomas Zernechel
Představenstvo: Dr. Thomas Fusch, Lothar Müller, Hartmut Wendelken

Tax-ID: DE 206 950 990

Kontakt

Tel.: +49 / 5361 / 301-519
E-Mail: zentrale@kwdag.com

Uspořádání a design webových stránek jsou chráněny autorskými právy, všechna práva vyhrazena. Kopírování nebo reprodukce webových stránek je povolena pouze do té míry, do jaké je reprodukce v souvislosti s provizí od KWD Automotive v rozsahu zde uvedené nabídky. Jakékoli jiné použití rozložení a designu webových stránek a jejich obsahu je zakázáno, pokud KWD Automotive s jejich použitím nesouhlasí.

Užití obsahu stránky

Není dovoleno upravovat obsah této webové stránky nebo ji reprodukovat, publikovat nebo jinak používat ke komerčním účelům. Zahrnutí webové stránky do jiných webových stránek nebo síťových prostředí je zakázáno.

Hyperlink-Connection

Naše nabídka obsahuje (hyper-) odkazy na externí webové stránky, jejichž obsah nemůže být ovlivněn společností KWD Automotive AG & Co. KG. Proto nemůžeme převzít žádnou odpovědnost za přesnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Všechny odkazy na stránky byly v době jejich propojení zkontrolovány na možné porušení právních předpisů, aniž by v té době bylo možné rozpoznat nelegální obsah. Trvalá kontrola obsahu odkazovaných stránek však není přiměřená bez konkrétních důkazů o porušení. Jakmile zjistíme jakékoli porušení, odkaz okamžitě odstraníme.

Obchodní známka

Všechny ochranné známky, názvy produktů a názvy společností nebo loga společností jsou výhradním vlastnictvím příslušných vlastníků.

Záruka

Obsah této stránky nepodléhá žádné záruce kvůli správnosti, přesnosti a úplnosti údajů.

Realizace a programování

Censis, Webdesign Agentur, Wolfsburg
https://www.censis.de

Fotografický materiál

KWD Automotive AG & Co. KG, Fotofolia, Pixabay a soukromé.

Datum: 2021